Електрична тепла підлога. Мат чи кабель?

Електрична  тепла підлога , на сьогоднішній день, є однією з найбільш затребуваних систем для облаштування повного або додаткового обігріву житла. Така популярність обумовлена ​​особливо простою технологією монтажу, тривалим терміном служби, безпекою для здоров'я, доступністю в обслуговуванні та легкістю експлуатації. При цьому найчастіше як нагрівальні елементи виступають  мат  або  нагрівальний кабель .

Основні відмінності між нагрівальними матами та граючими кабелями

Дуже багатьох покупців цікавить питання відмінності між  нагрівальним кабелем  і  нагрівальним матом . Основна відмінність між цими виробами полягає безпосередньо в необхідній висоті підняття рівня підлоги, а також методику монтажу.

 

Представлений  нагрівальний кабель  легко може бути використаний як для облаштування основного, так і окремого додаткового обігріву в будь-яких приміщеннях. Він є спеціалізованим гріючим кабелем, який самостійно укладається з визначенням необхідного відповідного для якісного обігріву кроку. Даний кабель монтується безпосередньо на чорнову підлогу, а вже зверху заливається цементним розчином, тобто стяжкою, на яку далі укладається обране покриття для підлоги.

Як правило, кабель в стяжку має більш високі показники потужності, ніж мати. Відповідно він здатний значно прогрівати покриття і відмінно підходить для всіх приміщень, в яких більш високі теплові втрати, а саме для лоджії, балконів, складів, терас та інших. Також його можна сміливо використовувати у вологих приміщеннях, які не менш потребують комфортного обігріву. У такій ситуації кабель здатний позбавляти виникнення плісняви ​​або грибків, так як ефективно знижує загальний рівень вологості.

Крім цього, кабель, що гріє, відмінно підходить і для  систем антизледеніння . Його можна сміливо застосовувати для видалення небажаної криги з ганку, сходів і доріжок. Для цього він також укладається безпосередньо в бетонну стяжку.


 

 

Що стосується  нагрівальних матів , то вони потребують найменшої товщини над собою, тому в багатьох випадках можуть бути сміливо встановлені безпосередньо в шар плиткового клею. Самі мати нагрівального типу являють собою тонкий спеціальний резистивний кабель, який є укладеним на поліпропіленову сітку. Завдяки тому, що такі мати встановлюються близько до покриття підлоги, тепловтрати в плиту перекриття значно знижуються. Однак, підлога в цій ситуації не тільки швидше прогрівається, але і швидше остигає, ніж при виборі нагрівального кабелю.

Головною перевагою використання нагрівальних матів є їх простий монтаж, оскільки відсутня потреба у влаштуванні теплоізоляції або цементно-піщаної стяжки. А сам рівень підлоги піднімається тільки на 1-2 см. Також при виборі нагрівального мату немає жодної необхідності розраховувати крок укладання, оскільки кабель вже закріплений на сітці. Слід лише розрахувати площу та підібрати найоптимальніший комплект. Однак як повноцінне опалення у великих приміщеннях або котеджах їх найкраще не використовувати. Мати ідеально підходять для додаткового обігріву підлог до комфортної температури.

 Купити теплу підлогу в Києві , а також замовити її кваліфікований монтаж можна на сторінках нашого спеціалізованого каталогу. Ми гарантуємо якість всіх пропонованих виробів та надійність їх роботи тривалий час.